Až 5 porcí zdravé vyvážené stravy denně

Doručíme pohodlně až k Vašim dveřím

Denně čerstvé, bez konzervantů

Jezte zdravě / hubněte zdravě

Šetřete čas, peníze a své zdraví

vyberte si nejvhodnější stravovací program pro vás

ikona_do práce1

Program Klasik & Vegetarian

Pestrá a nutričně vyvážená strava se správným poměrem bílkovin, tuků a sacharidů ve variantě Klasik a Vegetarian. Speciálně navržené programy celodenního harmonického jídla pro ženy a muže, kteří chtějí váhu rychle a efektivně zredukovat, nebo podpořit svou fyzickou kondici získáním správných stravovacích návyků.

ikona_do práce1

Program Lowcarb (bezlepkový)

Moderní program celodenní stravy postavený na sníženém množství sacharidů. Lowcarb program je vhodný také pro klienty s intolerancí na lepek – všechna jídla v tomto programu pro vás připravujeme BEZ LEPKU!

ikona_do práce1

Program Bodybuilding & Fitness

Program stravování speciálně navržený pro sportovce a sportovkyně, kteří tvrdě pracují na získání svalové hmoty či naopak váhu potřebují redukovat a rýsují. Obojí při zachování zcela správné výživy organismu. Dvě velikosti porcí pro rozdílné váhové kategorie v programu Fit plus protein a Fit plus redukce.

ikona_do práce1

Program Detox

Trápí Vás zažívací potíže, nebo potřebujete jen nastartovat organismus? Speciální detoxikační program, který během jednoho týdne pomůže pročistit a revitalizovat tělo uvnitř i navenek.