Úvodní stránka   |   Objednávka   |   Jídelníček   |   Matol Km   |   Jak to funguje   |   Stravovací programy,ceník   |   Funguje to!   |   Naši partneři   |   Kariéra   |   Kontakty   |  
ONLINE OBJEDNÁVKA
PŘIHLÁŠENÍ
login:
heslo:
 
 
 
VYBERTE REGION
 
 
 
 
akce
 
Slevy pro celou rodinu
 
SLEVA - objednejte si jídlo na tři měsíce a získejte DALŠÍ slevu 100,-Kč/měsíc

CHCET...
 
 
 
Hlavní strana » Funguje to!
 
z Vašich posledních mailů:   krabičková dieta Ostrava

*Dobrý den, jsem moc ráda,že jsem se pustila do pokračování krabičkové stravy zrovna s Vámi.Jídlo je vždy výborné chuti a stále jiné.Asi každý,kdo se pustil do krabičkové stravy,začne být závislý na tomto způsobu stravování,hlavně proto,že si jídlo nemusí sám chystat.Pro mě,když chodím z práce každý den až večer v 6 h je to hlavně skvělé časově a bez přípravy.I když jsem byla nemocná a neschopná si dojít pro jídlo dolů do přízemí v paneláku,dalo se super s řidičem domluvit,aby mi jídlo přinesl až k bytu,za což mu velice děkuji.Je to opravdu jeho velká ochota a vstřícnost.Jde vidět,že to není jen jeho práce,ale chuť vyjít druhým vstříc.Asi je to opravdu vše o sehraném a dobře fungujícím týmu.Moc Vám všem tímto děkuji. Iveta Strakošová   krabičková dieta

*S potěšením Vám musím říct, že už jsem vyzkoušela mnoho firem s krabičkovou stravou, ale tak výbornou a chutnou stravu jsem ještě neměla. Zvláště oceňuji to, že jídlo je pokaždé úplně jiné a strava není fádní. Jídelníčky už vůbec nečtu a každé ráno se moc těším na Vaše překvapení. Jsem opravdu nadšená. Děkuji Paclíková Ostrava


*Vaše strava je velmi chutná i dostačující, doporučila jsem ji už svým známým. Za tento týden moc děkuji. Přeji hezký den. Kubíková Jiřina


*Mockrát děkuji za ochotu a dobrou spolupráci.Hezký zbytek dne,Nejedlá


*odebíráme s manželkou krabičkovou stravu. Strava je neskutečně pestrá,  prostě bezvadné. Mějte se hezky, ať se Vám daří.
Doc. MUDr. Pavel Komínek, Ph.D., MBAPro koho jsou určeny naše stravovací programy a který si tedy vybrat?

JÍM ZDRAVĚ

-chcete žít zdravě, udržet si tempo, vitalitu a být prostě fit?      
Právě pro Vás máme stravovací program ,,JÍM ZDRAVĚ,,  

V dnešní uspěchané době, kdy pracujeme v podstatě od rána do večera, jsme neustálém ve stresu a presu, kdy nemáme moc času na sebe, na své blízké, na záliby a nezbytnou relaxaci, téměř všichni zapomínáme na to nejdůležitější:
,,pokud chceme, ať nám tělo dobře slouží a zvládá všechen ten shon, tak jej musíme pravidelně zásobovat potřebnými a důležitými látkami, které jsou nezbytné k jeho fungování,,

Nenechte se zmást faktem, že i když zásady Zdravého Životního Stylu a Kvalitního Stravování vlastně nedodržujete, tak máte poměrně dost sil a vše prozatím lehce zvládáte. Ale POZOR!!! Je to úplně stejné, jako když čepujete do svého vozu nekvalitní palivo a navíc třeba nedoléváte olej. Auto Vám v pohodě několik let bude jezdit, ale pak se Vám zadře motor a je nenávratně pryč. Tento případ má řešení, protože si koupíte nové auto, nebo začnete chodit pěšky :-) Ale Vaše tělo tu možnost nemá.

Lidé bohužel začnou o tomto přemýšlet pozdě - až když zkolabují, nebo jim propukne nějaká z řady chorob, které jsou úzce spjaty se zdravým životním stylem (diabetes, obezita, rakovina tlustého střeva atd.) To už je často bohužel pozdě a najednou si uvědomí, že vlastně neudělali nic proto, aby prožili kvalitní život nejen v mládí anebo středním věku, ale i věku pozdějším. Nenechte se ukolébat, že některé ze zmíněných chorob jsou jen pro starší lidi. Vývoj a statistiky jsou neúprosné! Dnes se do této skupiny nemocných lidí řadí naprosto běžně i třicátníci.

Nesvěřujte své peníze farmaceutickým firmám a ostatním, kteří nám v bombastických reklamách říkají, že Vám stačí nějaká pilulka s vitamínem, či chemický koktejl a budete zdraví jako rybičky. Že se vlastně nemusíte ani hýbat a přesto budete mít zdravé, pěkné a vypracované tělo. Rozhlédněte se kolem sebe a sami si udělejte názor, jak tyto chemické preparáty fungují. Kdyby to opravdu fungovalo, tak vidíme všude krásné, štíhlé a zdravé lidi, plné sil a energie.

Tak tedy zapojme ,,ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM,, a vezměme své zdraví a budoucnost do svých rukou. Začněme ,,JÍST ZDRAVĚ,, Již ve škole jsme se všichni učili, že máme jíst 5x denně, zdravou-nutričně vyváženou stravu a to v přiměřených dávkách. Všichni to víme, ale dnešní uspěchané tempo to většinou ani neumožňuje. Zastavíme se po celodenním kolotoči až večer, kdy narychlo doháníme pitný režim, dosyta se najíme, protože oběd přes den byl jen rychlovka a důležité svačinky děláme pouze dětem do školy.

Nabízíme řešení :-) Stravovací program ,,JÍM ZDRAVĚ,, je taška s celodenním jídlem, kterou Vám zdarma dovezeme v hodinu, kterou si domluvíme. Taška obsahuje snídani, svačinu, oběd, odpol.svačinu a večeři. Jídla jsou velice chutná, denně čerstvá, bez konzervantů, vařená na páře v profesionálních konvektomatech a připravují se výhradně v předešlé noci, abychom Vám je hned ráno přivezli v nejlepší kvalitě.

Program ,,JÍM ZDRAVĚ,, pro ŽENY (JZZ) má kalorickou hodnotu 7000KJ. Cena na den - 238,-Kč  (při objednávce na min.20dní)
  
Program ,,JÍM ZDRAVĚ,, pro MUŽE (JZM ) má kalorickou hodnotu 9000KJ. Cena na den - 308,-Kč  (při objednávce na min.20dní)

Objednávky přijímáme v týdenních intervalech a platba za celý týden se přijímá v hotovosti, při předání prvního jídla, obvykle v pondělí.  Zároveň je možné objednat celý měsíc a po dohodě Vám můžeme stravu zajistit i na víkendy.

Těšíme se na příjemnou spolupráci a jsme přesvědčeni, že společně dosáhneme Vašeho cíle.
Vaše ,,KrabickovaStrava.cz,,
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HUBNU ZDRAVĚ:

- jste dlouholetý dietář? - trápíte se s nadváhou? - nedaří se Vám trvale zhubnout? -myslíte si, že nikdy nezhubnete, bez Jo-Jo efektu? -máte zdravotní potíže?    
Právě pro Vás máme stravovací program: ,,HUBNU ZDRAVĚ,,

,,Zdravý životní styl,, je v dnešní době na obrovském vzestupu a tedy ve středu zájmu mamutích, farmaceutických firem a komerčních společností, které díky tomuto zájmu generují pohádkové zisky. Milióny zákazníků podléhají dokonalým reklamám a marketingovým nástrojům a velice ochotně a s ,,vírou,, nakupují potravinové doplňky, které garantují pohodlný úbytek na váze.

Rozhlédněte se ale kolem sebe. Kdyby to opravdu fungovalo, tak kolem nás chodí samí štíhlí a zdraví lidé a nadváha by byla jen občasným jevem. Realita je bohužel jiná. Diabetes, obezita, rakovina tlustého střeva a další řada chorob, na které má kvalita našeho jídelníčku velmi podstatný vliv, jsou na vzestupu.
Zapojme společně ,,Zdravý Selský Rozum,, a pojďme řešit Vaší nadváhu přirozeně, trvale, bez zbytečně vysokých, finančních nákladů a způsobem, za který Vám Vaše tělo a mysl, brzy poděkuje. Pojďme HUBNOUT ZDRAVĚ.

Již ve škole jsme se všichni učili, že máme jíst 5x denně, zdravou-nutričně vyváženou stravu a to v přiměřených dávkách. Všichni to víme, ale dnešní uspěchané tempo to většinou ani neumožňuje. Zastavíme se po celodenním kolotoči až večer, kdy narychlo doháníme pitný režim, dosyta se najíme, protože oběd přes den byl jen rychlovka a důležité svačinky děláme pouze dětem do školy.

Tomuto životnímu rytmu podlehla bohužel většina dnešní populace, ale je potřeba se zastavit a zamyslet se. Čas neskutečně rychle běží a tento nezdravý způsob života se na našem těle dokonale zapisuje. Téměř s matematickou pravidelností to časem vyústí v nějakou více, či méně závažnou chorobu. Poté, často již od středního věku, kdy by měli lidé užívat plody a radosti své práce, tak místo toho začínají navštěvovat lékaře a řešit následky špatného životního stylu, které jsou často nevratné.

Stravovací program ,,Hubnu Zdravě,, je taška s celodenním jídlem, kterou Vám zdarma dovezeme v hodinu, kterou si domluvíme. Taška obsahuje snídani, svačinu, oběd, odpol.svačinu a večeři. Jídla jsou velice chutná, denně čerstvá, bez konzervantů, vařená na páře v profesionálních konvektomatech a připravují se výhradně v předešlé noci, abychom Vám je hned ráno přivezli v nejlepší kvalitě.

Program ,,HUBNU ZDRAVĚ,, pro ŽENY (HZZ) má kalorickou hodnotu 5000KJ. Cena na den - 238,-Kč    (při objednávce na min.20dní)
        
Program ,,HUBNU ZDRAVĚ,, pro MUŽE (HZM ) má kalorickou hodnotu 7000KJ. Cena na den - 288,-Kč  (při objednávce na min.20dní)

Objednávky přijímáme v týdenních intervalech a platba za celý týden se přijímá v hotovosti, při předání prvního jídla, obvykle v pondělí.  Zároveň je možné objednat celý měsíc a po dohodě Vám můžeme stravu zajistit i na víkendy.

Těšíme se na příjemnou spolupráci a jsme přesvědčeni, že společně dosáhneme Vašeho cíle.
Vaše ,,KrabickovaStrava.cz,,


 
www.relax.magictonic.cz
 
www.cis-system.cz
paticka
www.KrabickovaStrava.cz © 2011